Pracujemy: Pn.-Pt. 9:00-17:00         biuro@tv-hotelowa.pl    
+ 48 502 089 001     

TRIAX CSE 0204 MINI HEADEND CI
stacja czołowa

CSE 0204 jest najnowszą kompaktową stacją czołową firmy TRIAX.

 

Wbudowane transmodulatory umożliwiają odbiór sygnałów z 2 niezależnych transponderów satelitarnych DVB-S/S2 , posiadają 2 niezależne sloty CI i transmodulują te sygnały do 4 MUX-ów DVB-T (COFDM). Dla każdego toru satelitarnego mamy więc do dyspozycji niezależny slot CI oraz aż 2 MUX-y DVB-T na wyjściu!
 

CSE 0204 Triax Mini Headend CI charakteryzuje się między innymi:

  • slotem CI dla każdego toru satelitarnego
  • podwójną ilością MUX-ów DVB-T (COFDM) na wyjściu dla każdego transpondera toru satelitarnego
  • bardzo atrakcyjną ceną
     

Stacja CSE 0204 posiada solidną, zwartą, kompaktową metalową obudowę. Wyposażona jest w uchwyty do jej mocowania. Zasilacz zawarty w cenie stacji jest już w nią wbudowany. Stacja posiada wbudowany zintegrowany moduł do programowania. Dodatkowa pokrywa zabezpiecza moduły CAM i karty kodowe przed dostępem przez osoby niepowołane. Programator znajduje się na wyposażeniu stacji. Programowanie jest proste i intuicyjne, nie jest potrzebny laptop, dodatkowe oprogramowanie, itp. Stacja posiada wyjście video do podglądu programowania. Wszystkie MUX-y na wyjściu są już zsumowane. Stacja obsługuje wielostrumieniowe moduły CAM, ma podgląd rodzaju modułu CAM i funkcji przez niego udostępnianych takich jak okres ważności uprawnień na karcie kodowej, ilości i statusu dekodowanych strumieni. Posiada zaawansowaną funkcję watchdog. W stacji jest podgląd zajętości / aktualnego obłożenia dla każdego z 4 kanałów COFDM (DVB-T). Dla każdego podwójnego modulatora COFDM jest niezależna regulacja poziomu na wyjściu. Stacja na wyjściu pracuje w pełnym paśmie, posiada LCN. W przypadku zapotrzebowania można również skorzystać z przelotki na wejściu antenowym paneli. CSE 0204 jest stacją ekologiczną, ma małą emisję ciepła. W przypadku zaniku napięcia następuje restart stacji. Stacja Triax CSE 0204 jest rozwiązaniem idealnym zarówno jako samodzielna stacja czołowa (stacje te można łączyć ze sobą w przypadku zapotrzebowania na większą ilość programów), jak również jako uzupełnienie, rozszerzenie istniejących stacji czołowych. Jest również możliwe zamówienie stacji z innym wyposażeniem np. z modulacją QAM zamiast COFDM, modulatorami COFDM, bądź QAM, itp.


Dzięki podwójnemu modulatorowi COFDM ze stacji CSE 0204 na 1 tor satelitarny na wyjściu możemy uzyskać 4 programy HD, a nie tylko 2 programy HD jak to ma miejsce w stacjach tradycyjnych. Stacja Triax CSE 0204 znajduje szerokie zastosowanie zarówno na obiektach takich jak hotele, budynki biurowe, apartamentowce, pensjonaty, centra handlowe, itp., jak również w osiedlowych instalacjach zbiorczych.